, ,

Ďalekohľad MINOX BF 10×25


Ďalekohľad MINOX BF 10×25 je kompaktný ďalekohľad, ktorý má všestranné využitie. Ide o vreckový ďalekohľad, ktorý je šikovným spoločníkom najmä tam, kde je dôležité neniesť ťažkú batožinu, napr. pri cestovaní, turistike, poľovačkách, športe a pri pozorovaní prírody.

 

DOPRAVA ZADARMO

129  s DPH

Ďalekohľad MINOX BF 10×25

Ďalekohľad MINOX BF 10×25 je kompaktný ďalekohľad, ktorý má všestranné využitie. Ide o vreckový ďalekohľad, ktorý je šikovným spoločníkom najmä tam, kde je dôležité neniesť ťažkú batožinu, napr. pri cestovaní, turistike, poľovačkách, športe a pri pozorovaní prírody. Okrem toho majú aj výborný pomer kvality s cenou. Môžeme ho považovať za ideálnu voľbu pre tých, ktorí chcú malý, kvalitný ale cenovo dostupný ďalekohľad.

Nový a moderný dizajn optického systému ďalekohľadu MINOX BF 10×25 zaručuje, že pri pozorovaní uvidíme čistý obraz s vysokým kontrastom s tým najlepšími detailmi. Maximálny prenos svetla a jasný pohľad bez odlesku zaručujú mnohovrstvené sklenené a vzduchové povrchy.

Vďaku extrémne pevnému hliníkovému telu je zaručené spoľahlivé fungovanie optiky a presnej mechaniky. Inovatívna tesniaca technológia bráni pred vniknutím prachu a vody do tlaku 0,3 baru a hĺbky 3 metre, takže ďalekohľad BF 10×25 je ideálny do veterného aj nepriaznivého počasia. Dusíková výplň zaručuje trvalú ochranu proti korózii a zabraňuje zahmlievaniu sklených povrchov aj pri častých a náhlych zmenách teploty.

Dlhý očný reliéf rady BF je umožňuje nositeľom okuliarov vychutnať si plný výhľad bez vignetácie. Otočné pogumované očné výstupky je možné nastaviť podľa vzdialenosti medzi očami, čo je ďalšou výhodnou vlastnosťou. Stredný spoj umožňuje rýchle nastavenie vzdialenosti medzi jednotlivými objektívmi. Pogumovaný povrch hliníkového tela zabraňuje vykĺznutiu z ruky, ďalekohľad tak možno bezpečne a pevne uchopiť.

Obsah balenia

  • ďalekohľad MINOX BF 10×25
  • nylónový popruh
  • púzdro

Stránky výrobcu.

Katalógové číslo: 4007450620327 Kategórie: , , Značky: ,
Značka

MINOX

Technické parametre
Zväčšenie10 ×
Priemer predných šošoviek25 mm
Zorné pole119 m/1000 m 7,4°
Očný reliéf15,5 mm
Dioptrická korekcia±4 dpt
DizajnVOLKSWAGEN DESIGN
Faktor stmievaniageometrické číslo stmievania 4,1
Minimálna vzdialenosť zaostrenia2,4 m
Výstupná pupila3,1 mm
Vodotesnosťdo 3 m
Rozmery
Šírka98 mm
Výška109 mm
Hĺbka39 mm
Hmotnosť295 g

Na základe 0 recenzií

0.0 priemerne
0
0
0
0
0

Recenziu môže pridať iba prihlásení zákazník, ktorý tento tovar od nás zakúpil.

Pre tento produkt zatiaľ nikto nenapísal recenziu.

Internetový obchod KUKER.SK je v štádiu prípravy. Objednávky nebudú zatiaľ vybavené. Skryť