, ,

Ďalekohľad MINOX BF 8×25


Ďalekohľad MINOX BF 8×25 je vreckový ďalekohľad so všestranným využitím.

Je skvelým a šikovným spoločníkom tam, kde je dôležité neniesť ťažkú batožinu, napr. pri poľovaní, cestovaní, športovaní či pri pozorovaní zvierat a rastlín. Okrem toho majú výborný pomer kvalita – cena.

Možno ho považovať za ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú malý, kvalitný ale cenovo dostupný darček.

 

DOPRAVA ZADARMO

115  s DPH

Ďalekohľad MINOX BF 8×25

Ďalekohľad MINOX BF 8×25 je vreckový ďalekohľad so všestranným využitím. Je skvelým a šikovným spoločníkom tam, kde je dôležité neniesť ťažkú batožinu, napr. pri poľovaní, cestovaní, športovaní či pri pozorovaní zvierat a rastlín. Okrem toho majú výborný pomer kvalita – cena. Možno ho považovať za ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú malý, kvalitný ale cenovo dostupný darček.

Nový, moderný dizajn optického systému zaručuje čistý obraz s vysokým kontrastom a detailom. Sklenené a vzduchové povrchy sú mnohovrstvové, čo zaručuje maximálny prenos svetla a jasný pohľad bez odleskov.

Pevné hliníkové telo ďalekohľadu MINOX BF 8×25 zaručuje spoľahlivé fungovanie optiky a mechaniky. Pred vniknutím prachu a vody do tlaku 0,3 baru a hĺbky 3 metre ďalekohľad chráni inovatívna tesniaca technológia, takže MINOX BF 8×25 je ideálny aj do veterného a nepriaznivého počasia. Dusíková výplň zaručuje stálu ochranu proti korózii a zabraňuje zahmlievaniu sklených povrchov aj pri častých a náhlych teplotných zmenách.

Dlhý očný reliéf rady BF je prispôsobený aj nositeľom okuliarov, ktorí si môžu vychutnať plný výhľad bez vignetácie. Otočné pogumované očné výstupky je možné nastaviť podľa vzdialenosti medzi očami, čo je ďalšou vyhovujúcou vlastnosťou. Stredný spoj umožní rýchle nastavenie vzdialenosti medzi jednotlivými objektívmi. Vďaka pogumovanému povrchu hliníkového tela, ktorý zabraňuje vykĺzaniu, ďalekohľady je možné bezpečne a pevne uchopiť.

Obsah balenia

  • ďalekohľad MINOX BF 8×25
  • nylónový popruh
  • púzdro

Stránky výrobcu.

Katalógové číslo: 4007450620334 Kategórie: , , Značky: ,
Značka

MINOX

Technické parametre
Zväčšenie8 ×
Priemer predných šošoviek25 mm
Zorné pole119 m/1000 m 7,4°
Očný reliéf15,5 mm
Dioptrická korekcia±4 dpt
DizajnVOLKSWAGEN DESIGN
Faktor stmievania4,1
Minimálna vzdialenosť zaostrenia2,4 m
Výstupná pupila3,1 mm
Vodotesnosťdo 3 m
Rozmery
Šírka98 mm
Výška109 mm
Hĺbka39 mm
Hmotnosť295 g

Na základe 0 recenzií

0.0 priemerne
0
0
0
0
0

Recenziu môže pridať iba prihlásení zákazník, ktorý tento tovar od nás zakúpil.

Pre tento produkt zatiaľ nikto nenapísal recenziu.

Internetový obchod KUKER.SK je v štádiu prípravy. Objednávky nebudú zatiaľ vybavené. Skryť