, ,

Ďalekohľad MINOX BL 10×44 HD


Ďalekohľad MINOX BL 10×44 HD je nový, ľahký typ ďalekohľadu značky MINOX, ktorý je doplnený optikou Wetzlar. Vďaka otvorenému prepojeniu okulárov ide o pohodlný, ľahko uchopiteľný ďalekohľad, ktorý je vhodný aj do náročných podmienok.

Okrem toho poskytuje používateľovi tiež bezpečnú a spoľahlivú obsluhu. Pri manipulácii obmedzuje pohyb pri pozorovaní prírody, či pri poľovačke a možno ho uchopiť aj jednou rukou.

Vyrobené v Nemecku.

 

DOPRAVA ZADARMO

649  s DPH

Ďalekohľad MINOX BL 10×44 HD

Ďalekohľad MINOX BL 10×44 HD je nový, ľahký typ ďalekohľadu značky MINOX, ktorý je doplnený optikou Wetzlar. Vďaka otvorenému prepojeniu okulárov ide o pohodlný, ľahko uchopiteľný ďalekohľad, ktorý je vhodný aj do náročných podmienok. Okrem toho poskytuje používateľovi tiež bezpečnú a spoľahlivú obsluhu. Pri manipulácii obmedzuje pohyb pri pozorovaní prírody, či pri poľovačke a možno ho uchopiť aj jednou rukou.

Nový produktový rad BL ponúka výborné zorné pole, ktoré je zvýšené o 16%. Pohybujúce sa objekty možno zachytiť ešte rýchlejšie.

Písmenko L v názve BL znamená ľahký.  Ďalekohľad je veľmi ľahký, čo je spôsobené polykarbónom, z ktorého je vyrobený. Zároveň je spevnený gumou a má ergonomický dizajn. Nové BL ďalekohľady vodeodolné do hĺbky 5 metrov. Použitá dusíková výplň bráni pred zahmlievaním sklených povrchov, a to aj pri náhlych zmenách teploty.

Optické systémy s mnohovrstvenou optikou zaisťujú prirodzený pohľad a tiež prirodzené farby. Vďaka roof prism a vrstve fázovej korekcie ďalekohľad poskytuje dokonalý detail a ostrý obraz aj za slabej viditeľnosti.

Ďalekohľad MINOX BL 10×44 HD môžu používať aj ľudia, ktorí nosia okuliare. Vďaka rozšíreným očným reliéfom si môžu vychutnať dokonalý pohľad. Výhodou sú tiež otočné gumené očné výstupky.

Obsah balenia

  • ďalekohľad MINOX BL 10×44 HD
  • neoprénový popruh
  • puzdro

Stránky výrobcu.

Katalógové číslo: 4007450620496 Kategórie: , , Značky: ,
Značka

MINOX

Technické parametre
Zväčšenie8 x
Priemer predných šošoviek44 mm
Zorné pole136 m / 1.000 m
Očný reliéf19,5 mm
Dioptrická korekcia+/- 4 dpt
Faktor stmievania18,8
Minimálna vzdialenosť zaostrenia2,5 m
Prevádzková teplota-10 – +50° C
Výstupná pupila5,25 mm
Vodotesnosťdo 5 m
Rozmery
Šírka133 mm
Výška150 mm
Hĺbka53 mm
Hmotnosť740 g

Na základe 0 recenzií

0.0 priemerne
0
0
0
0
0

Recenziu môže pridať iba prihlásení zákazník, ktorý tento tovar od nás zakúpil.

Pre tento produkt zatiaľ nikto nenapísal recenziu.

Internetový obchod KUKER.SK je v štádiu prípravy. Objednávky nebudú zatiaľ vybavené. Skryť