, ,

Ďalekohľad MINOX BL 8×33 HD


Ďalekohľad MINOX BL 8×33 HD s pohodlným mostíkom je ideálny pre poľovníkov alebo pozorovateľov prírody. Tento model sa vyznačuje neuveriteľne nízkou hmotnosťou, a to len 650 g.

Poskytuje výnimočne široké zorné pole, ktorým je možno zachytiť pohybujúce sa objekty rýchlejšie a lepšie.

Vyrobené v Nemecku.

 

DOPRAVA ZADARMO

495  s DPH

Ďalekohľad MINOX BL 8×33 HD

Ďalekohľad MINOX BL 8×33 HD s pohodlným mostíkom je ideálny pre poľovníkov alebo pozorovateľov prírody. Tento model sa vyznačuje neuveriteľne nízkou hmotnosťou, a to len 650 g. Poskytuje výnimočne široké zorné pole, ktorým je možno zachytiť pohybujúce sa objekty rýchlejšie a lepšie. Jednoduchú manipuláciu a pevné uchytenie aj v zlých podmienkach zaručuje jeho konštrukcia. Otvorený dizajn ďalekohľadu umožňuje manipuláciu aj jednou rukou, čím zabezpečuje slobodnejší pohyb pri poľovaní alebo pozorovaní.

Ďalekohľady zo série BL sú výnimočne ľahké, čo je vyjadrené písmenkom „L“ v názve série. Ďalekohľad je zaujímavý aj vďaka ergonomickým vlastnostiam a pevnému, polykarbónovému telu, ktoré je aj pogumované. Je vhodný do každého počasia.

Súčasťou typu BL 8×33 HD je špeciálna tesniaca technológia, ktorá zaručuje jeho vodotesnosť až do hĺbky do 5 m. Dusíková výplň zabraňuje zahmlievaniu všetkých optických povrchov, a to aj pri častých zmenách teploty.

Vysokokvalitná mnohovrstvená optika má skvelý svetlý zber a prirodzené farby. Vďaka konštrukcii hranolov typu roof s fázovou korekciou sa Vám dostane jasný obraz s detailmi a kontrastom.

MINOX nezabúda ani na používateľov okuliarov, ktorí vďaka rozšíreným očným reliéfom si môžu vychutnať plné zorné pole, ktoré je ostré až po okraje. Ďalšou výhodnou vlastnosťou sú otočné očné výstupky.

Obsah balenia

  • ďalekohľad MINOX BL 8×33 HD
  • nylonový popruh
  • puzdro

Stránky výrobcu.

Katalógové číslo: 4007450620471 Kategórie: , , Značky: ,
Značka

MINOX

Technické parametre
Zväčšenie8 ×
Priemer predných šošoviek33 mm
Zorné pole140 m/1000 m 8°
Očný reliéf17,5 mm
Dioptrická korekcia±4 dpt
DizajnVOLKSWAGEN DESIGN
Faktor stmievania16,2
Minimálna vzdialenosť zaostrenia2,5 m
Výstupná pupila4,1 mm
Vodotesnosťdo 5 m
Rozmery
Šírka130 mm
Výška138 mm
Hĺbka45 mm
Hmotnosť650 g

Na základe 0 recenzií

0.0 priemerne
0
0
0
0
0

Recenziu môže pridať iba prihlásení zákazník, ktorý tento tovar od nás zakúpil.

Pre tento produkt zatiaľ nikto nenapísal recenziu.

Internetový obchod KUKER.SK je v štádiu prípravy. Objednávky nebudú zatiaľ vybavené. Skryť