, ,

Ďalekohľad MINOX BL 8×56 HD


Pozorovací ďalekohľad MINOX BL 8×56 HD Comfort Bridge je dokonalým spoločníkom na pobyt v prírode a jej pozorovanie aj v šere alebo mesačnom svite.

Model 8×56 HD bol kompletne upravený a jeho optický výkon vylepšený.

Vyznačuje sa novým dizajnom s pohodlným nosným mostíkom, vyšším kontrastom, mimoriadne širokým zorným poľom a vylepšenou redukciou rozptylu obrazu.

Vyrobené v Nemecku.

 

DOPRAVA ZADARMO

839  s DPH

Ďalekohľad MINOX BL 8×56 HD Comfort Bridge

Pozorovací ďalekohľad MINOX BL 8×56 HD Comfort Bridge je dokonalým spoločníkom na pobyt v prírode a jej pozorovanie aj v šere alebo mesačnom svite. Model 56 mm bol kompletne upravený a jeho optický výkon vylepšený. Vyznačuje sa novým dizajnom s pohodlným nosným mostíkom, vyšším kontrastom, mimoriadne širokým zorným poľom a vylepšenou redukciou rozptylu obrazu.

Výkonný optický systém s mnohovrstvenými šošovkami zaručuje najlepší optický výkon a prirodzenú reprodukciu farieb objektov pri pozorovaní. Šošovka objektívu disponuje inovatívnym HD sklom pre vylepšenú korekciu farieb a vyššiu priepustnosť svetla. Vďaka mnohovrstveným hranolom typu roof s fázovou korekciousa používateľovi dostane obraz s úžasnými detailmi a vysokým kontrastom, aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

Otvorený tvar modelu MINOX BL 8×56 umožňuje pri poľovačkách a pri pozorovaní prírody spoľahlivú manipuláciu jednou rukou pre lepšiu voľnosť pohybu a poskytuje používateľovi vynikajúce uchopenie aj v nepriaznivých podmienkach.

Nositelia okuliarov sa môžu tešiť na mimoriadne široké zorné pole 136 m bez vignetácie. Otočné očnice s klikmi na zaistenie do polohy sú ďalšou výhodou tohto modelu.

Ďalekohľady MINOX BL HD sú vyrobené v Nemecku, v hlavnej továrni spoločnosti Minox GmbH v meste Wetzlar a podlieha prísnej kontrole kvality.

Obsah balenia

  • ďalekohľad MINOX BL 8×56 HD Comfort Bridge
  • neoprénový popruh
  • obal pre pohodlné nosenie a ochranu binokulára

Stránky výrobcu.

Katalógové číslo: 4007450622451 Kategórie: , ,
Značka

MINOX

Na základe 0 recenzií

0.0 priemerne
0
0
0
0
0

Recenziu môže pridať iba prihlásení zákazník, ktorý tento tovar od nás zakúpil.

Pre tento produkt zatiaľ nikto nenapísal recenziu.

Internetový obchod KUKER.SK je v štádiu prípravy. Objednávky nebudú zatiaľ vybavené. Skryť