, ,

Ďalekohľad MINOX BV 8×56


Ďalekohľad MINOX BV 8×56 používa najnovšie technológie od značky Wetzlar, ktoré budú ocenené tými, ktorí majú radi poľovanie či pozorovanie splnu mesiaca. Vďaka nízkej hmotnosti ďalekohľadu MINOX BV 8×56 ho považujeme za ideálneho spoločníka poľovníkov, lovcov ale aj pozorovateľov fauny a flóry.

Optické systémy minimalizujú odraz a zároveň zabezpečujú vysoký prenos svetla a prirodzené farby objektu, ktorý je pozorovaný.

 

DOPRAVA ZADARMO

399  s DPH

Ďalekohľad MINOX BV 8×56

Ďalekohľad MINOX BV 8×56 používa najnovšie technológie od značky Wetzlar, ktoré budú ocenené tými, ktorí majú radi poľovanie či pozorovanie splnu mesiaca. Vďaka nízkej hmotnosti ďalekohľadu ho považujeme za ideálneho spoločníka poľovníkov, lovcov ale aj pozorovateľov fauny a flóry. Optické systémy minimalizujú odraz a zároveň zabezpečujú vysoký prenos svetla a prirodzené farby objektu, ktorý je pozorovaný.

Vďaka konštrukcii typu Roof, používatelia majú možnosť vychutnať si kvalitný obraz s detailami na bohatý kontrast, a to aj v zlých podmienkach. Konštrukcia typu Roof tiež dodáva ďalekohľadu tenký tvar, vďaka ktorému ho možno ľahko a pevne uchopiť. Pevné telo zaručuje tiež bezproblémové fungovanie vnútorného optického systému a presnosť mechanizmu, ktoré ochraňuje pred prachom a vodou inovatívna technológia tesnenia.

Ďalekohľad MINOX BV 8×56 spoľahlivo odoláva vlhkosti, a to až do tlaku 0,3 baru alebo do hĺbky 3 metrov. Dusíková výplň zabezpečuje ochranu pred koróziou zvnútra a zabraňuje zahmlievaniu optických plôch aj počas extrémne kolísavých teplôt.

Obsah balenia

  • ďalekohľad MINOX BV 8×56
  • neoprénový popruh
  • ochranný kryt optiky
  • puzdro

Stránky výrobcu.

Katalógové číslo: 4007450621980 Kategórie: , , Značky: ,
Značka

MINOX

Technické parametre
Zväčšenie8 ×
Priemer predných šošoviek56 mm
Zorné pole114 m/1,000 m, 6.5°
Očný reliéf23 mm
Dioptrická korekcia± 4 dpt
DizajnVOLKSWAGEN DESIGN
Faktor stmievania21
Minimálna vzdialenosť zaostrenia2,5 m
Výstupná pupila7 mm
Vodotesnosťdo 3 m
Rozmery
Šírka143 mm
Výška187 mm
Hĺbka61 mm
Hmotnosťpribližne 1,145 g

Na základe 0 recenzií

0.0 priemerne
0
0
0
0
0

Recenziu môže pridať iba prihlásení zákazník, ktorý tento tovar od nás zakúpil.

Pre tento produkt zatiaľ nikto nenapísal recenziu.

Internetový obchod KUKER.SK je v štádiu prípravy. Objednávky nebudú zatiaľ vybavené. Skryť